Wellness

U nás můžete aktivně trávit svůj volný čas, ale také si jen odpočinout a relaxovat třeba v soláriu, ve sport baru, v sauně a whirlpoolu nebo při masáži těla.

Follow a manual added linkFollow a manual added linkFollow a manual added link

V soláriu se můžete opalovat mnohem bezpečněji než na slunci díky přesnému dávkování UV záření. Naše solárium je certifikované a splňujě nejnovější normy EU.
Solárium má navíc povzbuzující vliv na tvorbu hormonů, ovlivňuje krevní oběh a látkovou výměnu, zlepšuje akné, podporuje tvorbu vitamínu D a celkově dodává tělu energii.

Sport bar nabízí základní doplňky výživy, a to jak formou iontových nápojů, koktejlů, tak i v ostatních formách.

Sauna

Suchá finská sauna

s výkonem 8 kW o rozměrech 2400x2000x2100 mm pro 5 osob. Vnitřní dřevo je skandinávský severský smrk.
U sauny je ochlazovací bazének 1650x1120x1280 mm se dvěma sprchami a odpočívárna se šesti lehátky a televizí se satelitní nabídkou programů.

Saunování bylo odjakživa symbolem pohody a zdravého odpočinku. O blahodárných účincích ve vysokých teplotách věděli již naši předci.

Saunování uvolňuje tělo i duši, přináší psychickou i fyzickou relaxaci a přispívá k obnovení fyzických sil. Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek, protože tělo do krve vyplavuje úlevu přinášející látky, jako jsou endorfiny.

Finové říkají, že žena je nejkrásnější hodinu po sauně. Něco na tom je, protože po návštěvě sauny je člověk zrelaxovaný a očištěný nejen fyzicky, ale i duševně.

Ochlazení těla po sauně

Součástí sauny je ochlazovací bazének o rozměrech 1650x1120x1280 mm se dvěma sprchami.

Ochlazovací bazének je určen pro ochlazování těla v rámci saunové procedury.

Způsob užívání je pro každého individuální a je proto nutné užívat bazének s rozvahou. Po prohřátí těla v sauně by měla následovat fáze rychlého zchlazení pod sprchou (max. 5 minut)nebo ochlazovacím bazénku s teplotu 8 – 10°C (max. 2 minuty). Když opět pocítíme potřebu tepla, fázi chlazení je třeba ukončit. Chlad přiměje cévy, aby se stáhly, a vrátí krevní oběh do stabilního stavu.

Relaxace

Oázou odpočinku vám bude útulná relaxační místnost s posezením se šesti lehátky a televizí se satelitní nabídkou programů. Občerstvení i doplňky, které vám zpříjemní saunování, jsou pro vás připraveny na bohatě zásobeném baru.

Odpočinek po pobytu v sauně doporučujeme v horizontální poloze na lehátkách. Při odpočinku rovněž doporučujeme doplňovat tekutiny – nealkoholické nesycené

 • Příjemné zklidnění organismu na pohodlných lehátkách
 • Důležitá relaxace po saunování a masáži
 • Osvěžte se nápoji podávanými ve sport baru

Relax zóna

Vířivá vana

Columbia 2250x2420x1000 mm s objemem vody 2100 litrů. Poskytuje prvotřídní pohodlí pro 7 osob (5 křesel, 2 lehátka). Vana má 64 vodních a 15 vzduchových trysek. Teplota vody je 34°C.

Whirlpool neboli hydromasážní vířivá vana pomocí speciálních hydromasážních trysek vytváří velké množství drobných bublinek s velmi intenzivním proudem vody o teplotě 34º, které v kombinaci s horkou vodou nadnáší a masírují celé tělo.

Ceník

Solárium

 • 12 Kč
  1 minuta
 • 1100 Kč
  Permanentka na 100 minut
  (platnost permanentky jsou 3 měsíce)
SLEVA

Slevy na solárium, nové trubice, nová lepší cena.

Sauna + ochlazovací bazének + odpočívárna

Návštěvu sauny je nutné rezervovat 1 hodinu předem. Pronájem sauny je individuální.

 • 270 Kč
  1 osoba / 2h
 • 2700 Kč
  permanentka 10 vstupů
 • ZDARMA
  děti do 15 let za přítomnosti dvou dospělých osob
Varování

Z bezpečnostního hlediska musí být v sauně
minimálně dva lidé.